הפורום האורבאני העולמי- World Urban Forum 7- ההרשמה נסגרה

הפורום האורבאני העולמי- World Urban Forum 7- ההרשמה נסגרה

בין התאריכים 5-11 באפריל 2014, יתקיים כנס ייחודי של ארגון ה- UNHABITAT  בשם World Urban Forum 7, בעיר מדיין (Medellin ), שבקולומביה.

 
מי מארגן?

את ארגון המשלחת הישראלית, ובכלל זה ההיבטים הלוגיסטיים כמו גם תכני הביקור, מובילה הגב' שולמית גרטל, אחראית קשרי החוץ במשרד השיכון, יחד עם ד"ר אמילי סילברמן, מהמכון ללימודים עירוניים ואזוריים באוניברסיטה העברית, בשיתוף פעולה עם משרד החוץ.

אודות הארגון

ארגון UNHABITAT  משתייך לארגון האו"ם ופועל לפיתוח פתרונות אורבניים ברחבי העולם, המתפתח והמפותח, תוך שימת דגש על מציאת פתרונות מקצועיים והימנעות, במידת האפשר, מדיונים פוליטיים.

כנס ה- World Urban Forum מפגיש מקבלי החלטות ומומחים מרחבי העולם לדון במדיניות אורבנית כלכלית, חברתית וסביבתית נאותה, תוך שימוש ב-best practices. השנה יתמקד הכנס, השביעי במספר, בנושא "הוגנות עירונית בפיתוח".

הציפייה היא שהמשלחת הישראלית לכנס תהווה בסיס לפורום, בנושא מדיניות אורבנית, שיקום בישראל, בדרך לראייה כוללת ורחבה יותר של הערים והעירוניות במדינת ישראל.

המשלחת הישראלית תציג שלושה אירועים בנושאי חוסן וקיימות, הכללה חברתית, ו"מפעמים" (שיתוף פעולה בין משרד הפנים והרשויות המקומיות) ככלי לחלוקת משאבים הוגנת.

מידע נוסף על הכנס ניתן למצוא במסמך התוכן על הכנס, כמו גם בתכנית הכנס.

ששת הנושאים המופיעים באתר הפורום החדש 

 

מתי?

5-11  באפריל 2014

איפה?

להתרשמותכם הכללית, העיר מדיין (Medellin), שבקולומביה, בה מתקיים הכנס, נחשבת לחלוצה בתחום ה-Social Urbanism, ומובילה בתוך כך חלוקה שוויונית של פירות הפיתוח הכלכלי בין כל שכבות האוכלוסייה בעיר.

עלויות

ההרשמה לכנס עצמו אינה כרוכה בתשלום. עם זאת, העלות הכוללת להקמת הביתן הישראלי הינה 3,000$.
לדברי משרד החוץ ומשרד השיכון והבינוי, קיימת אפשרות שחברי המשלחת יישאו בחלק מעלויות הקמת הדוכן.
עלות כרטיס טיסה עומדת על כ- 2,000$, בעוד עלות הלינה עומדת על כ- 120$ ללילה עבור חדר יחיד  וכ- 150$ ללילה לחדר זוגי. מדובר בהערכה בלבד. משרד החוץ הציע לסייע בתיאום חדרי הלינה, כמו גם בהיבטים לוגיסטיים נוספים.

לסיכום מפגש ההכנה הראשון שהתקיים במשה"ח בתאריך 13.1.2014 אנא לחצו כאן

 

לאלו מכם המעוניינים לייצג את הרשות המקומית ופעילותה ואינם משתתפים בפורום, מסיבות כאלו ואחרות, ביכולתכם להציג סרטון או פוסטר קצר.

להלן הנחיות שהתקבלו מטעם מכון וייץ המסייע בהכנת הביתן הישראלי וכן, פוסטר לדוגמא, טרם תרגומו לשפה האנגלית.

עבור לתוכן העמוד