קורסים והכשרות

התהליכים המשפחתיים והדינמיקה המשתנה במשפחה נחשבים לעסק מורכב ורגיש המושפע מגורמים רבים ושונים ממשפחה למשפחה. חילוקי דעות וסכסוכים עשויים להיווצר בגלל שלל סיבות: בגידות, חובות כספיים, שקרים מחלוקות ועוד. במצבים משפחתיים כאלה צפים תכנים שליליים המקשים על פתרון בעיות ועל תהליך פרידה פשוט.קרא עוד
הרעיון העומד בבסיס תכניות הפרקטיקום, הוא שקורסי ההכשרה הבסיסיים בגישור הם ראשית הדרך להכשרת מגשרים, אולם יש צורך בשלב הכשרה נוסף לצורך ההתפתחות המקצועית של המגשרים. לשם כך נדרשת התנסות מעשית בגישור תוך הדרכה ומשוב, לווי אישי ותהליך קבוצתי אינטנסיבי ומעצים. ההתנסות מתבצעת בגישורים המופנים מבית משפט לתביעות קטנות.קרא עוד
קורס הגישור מעניק למשתתפים ידע רחב על מרכיבי הקונפליקט ומקורותיו, סגנונות התמודדות עם קונפליקטים, מודלים להערכת הקונפליקט והבנה מעמיקה בגישות שונות לניהול יעיל של משא ומתן.
הקורס מיועד לבעלי תפקידים ששגרת עבודתם כוללת ממשקי עבודה עמוסים וטעונים ומגע יומיומי עם עובדים, לקוחות, ספקים, נותני שירותים, שותפים וכיו"ב.
במהלך הקורס לומדים המשתתפים להתמודד טוב יותר עם קונפליקטים, לנהל וליישב אותם. המשתתפים בקורס משפרים את יכולות התקשורת הבין אישית,לומדים לנהל שיחות קשות ולטפל בהתנגדויות.

קרא עוד
עבור לתוכן העמוד