ההשתלמות השנתית למנהלי מחלקות חינוך ברשויות המקומיות 2017

הגדל

ההשתלמות השנתית למנהלי מחלקות חינוך ברשויות המקומיות 2017

הדרך הנכונה ללמד בני אדם היא להיות להם לדוגמה- אלברט איינשטיין

בהשתלמות השנתית של מנהלי מחלקות חינוך ברשויות המקומיות השתתפו נשיא המדינה רובי ריבלין, שר החינוך נפתלי בנט, ראש עיריית ירושלים, ניר ברקת, ראש עיריית ר"ג ישראל זינגר ויו"ר איגוד מנהלי מחלקות החינוך, אבי קמינסקי ודנו בעתיד מערכת החינוך ובשינויים שהיא חווה.

הנשיא ראובן ריבלין הצביע על ישראל כמעצמה של חינוך והשכלה שמשמשת דוגמא למדינות רבות בעולם וקרא לאחדות בין תלמידי ישראל , ולהשקעה שווה במשאבים בשירותים ובתשתיות של כל זרמי החינוך בכל מקום. הוא הצביע על אנשי החינוך בשלטון  המקומי כאלו שמכירים בצורה הטובה ביותר את האתגרים הייחודים לרשות- "לכם כמנהלי מחלקות החינוך, כאנשי השלטון המקומי, יש גם את היכולת וגם את האינטרס לעשות זאת. שהרי לרובכם, המאבק שלכם ליצירת שותפות בחינוך - בין דתיים וחילונים, חרדים היכן שניתן, יהודים וערבים - הוא המאבק שלכם על השותפות בבית".

אבי קמינסקי יו"ר איגוד מנהלי מחלקות חינוך אמר כי "אנחנו, מנהלי החינוך בקהילות שלנו, יודעים להפוך מילים למעשים, את המעשים לעובדות, להפוך כוונות לתוכניות, ואת החזון למציאות. 
 כדי לעשות ולהצליח עלינו ליצור שותפויות עם כל הגורמים בחברה המקדמים ערכים אלו:עם החינוך הפורמאלי על תלמידיו, מורותיו, מוריו ומנהליו עם החינוך הבלתי פורמאלי עם תנועות הנוער, עם מתנדבי שנת שירות, עם גרעינים משימתיים עם ההורים ,עם יוזמות קהילתיות ערכיות של אזרחים שאכפת להם עם כלל הקהילה החפצה חיים איכותיים וראויים".

עבור לתוכן העמוד